אודות

ברוך הבא לאתר NVD מחשבים וגיימינגג.

אנחנו חנות מקוונת ובניגוד לחנויות אחרות אנחנו לא סניף של חנות ממשית אלא מחסן ומעבדה הממוקמים בכרמיאל עם מוצרים מרכזיים, כאשר כל השאר מגיע ישירות מהיבואן, דבר המאפשר לנו לעבוד עם מחירים כל כך נמוכים בשוק.

אין לנו אולם תצוגה ורוב מוצרינו נמצאים במלאי אצל יבואנים שונים משם הם מגיעים לפי הזמנותייכם .

במלאי תמצאו אצלנו את המוצרים העיקריים, רבי מכר בעיקר ומוצרים מרכזיים, אך את רוב הפריטים המופיעים באתר לא תוכלו לרכוש בקנייה מיידית מהמדף.

כך בעצם, המחירים באתר משתנים בהתאם לעדכוני המחירים שאנו מקבלים מהיבואנים באופן מיידי, ולכן בדרך כלל אנו נהיה הכי זולים בארץ  על כ- 90 אחוז מהפריטים המופיעים באתר.
וככל שאנחנו גדלים יותר המחירים אצלנו יורדים בגלל הגדילה בכוח הקנייה שלנו ויש גם חנויות מחשבים אחרות שבוחרות לפעמים לקנות פריטים מסויימים מאיתנו

קורה לעיתים שמוצר שהזמנתם חסר ליבואן בארץ זה קורה בעיקר בתקופות שבהם יוצאים דורות חדשים של מוצרים ובאותן תקופות גם דורות קודמים של מוצרים נעלמים מהמדפים של היצרנים והיבואנים. במקרה שיש בעייה ניצור איתכם קשר לחשוב על האם לחכות או לבטל או להחליף את החלק בחלק דומה אחר של אותו יצרן או יצרן דומה.

בכל מקרה אנחנו מסתמכים כל עידכונים מהיבואנים השונים וכשמגלים שמשהו לא חוזר אנחנו מורידים אותו מקטלוג המוצרים שלנו ולמרות שהופיע באתר בזמן שבחרתם להזמינו נאלץ לבטל את ההזמנה או לשנותה איתכם.

במקרים הללו כמובן שלא נבקש דמי ביטול ותוכלו גם לבטל הזמנה של מחשב שלם בגלל חוסר בפריט כלשהו כי לא נוכל למלא את הזמנתכם כולה.

לעיתים בגלל טעות אנוש בהזנת מחירים ועידכונים לאתר או בגלל טעות במחירון שקיבלנו מיבואן מסויים נופלות שגיאות ואז נודיע לכם על הטעות ולא נוכל לכבד את ההזמנה ואז תוכלו לבחור אם לבטל את ההזמנה ללא חיוב או דמי ביטול כמובן או לקבל את התיקון של הטעות בפרטי המוצר או במחירו.

יצירת קשר