מדיניות פרטיות

NVD מחשבים וגיימינג (NVD.CO.IL) מספקת לגולשים ולקהל הלקחות שלה חווית קניה של מחשבים וציוד הקפי למחשבים.
כמו כן האתר מספק אפשרויות הרכבת מחשב עצמית או בעזרת יעוץ מקצועי.

 

1. כדי לרכוש מוצר ו/או שירות באתר הנך מתבקש לספק מידע לצורך ביצוע העסקה, כגון שם, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.
2. לתשומת ליבך: מפעילת האתר תהא רשאית להניח שכל מי שביצע פעולה באמצעות הפרטים האישים שלך עשה כן על פי הרשאה ממך. בכל מקרה, מפעילת האתר לא תישא באחריות לכל פגיעה בפרטיותך שתיגרם עקב שימוש לא מורשה כאמור בפתרים האישים.
3. מפעילת האתר נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. עם זאת, במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, מפעילת האתר לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם מידע זה ייאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה, למעט לנזק ישיר אם נזק כאמור נגרם בשל רשלנותה של מפעילת האתר.
4. מפעילת האתר תהא רשאית להשתמש בפרטים שתמסור לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לגורמים אחרים (כגון לצורכי בחינת מספר מבקרים באתר, פילוח הרגלי קניה, פילוח גנרי וכיו”ב) במטרה לשפר את פעילות האתר והשירותים המוצעים בו, אולם במקרה זה הנתונים יהיו אנונימיים ולא יתייחסו אליך אישית או יזהו אותך.
5. מפעילת האתר תהא רשאית לעשות שימוש ב”עוגיות” (קבצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים על ידי השרת של מפעילת האתר על הכונן הקשיח של המחשב בו אתה משתמש באמצעות הדפדפן שלך(על מנת לספק לך שירות מהיר ויעיל ולחסוך ממך את הצורך להזין את פרטיך האישיים בכל כניסה לאתר. עם זאת, יובהר כי ה”עוגיות” אינן מכילות כל מידע שמזהה אותך באופן אישי ואתה יכול לכוון את תוכנת הדפדפן שלך כך שלא ייקלטו במחשב “עוגיות” או שיימחק

 

יצירת קשר